Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lehető legrosszabb helyzet amiben voltam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
volt egy barátom 2 hónap-ig jártunk 2 napja szakítottam vele mert szerelmes lettem a legjobb barátjába amit csak akkor ismertem be magamnak is...csakhogy az exem legjobb barátja is szerelmes belém. egyikőnk se tudja mit tegyünk.. mert ha összejövünk akkor arra lehet rámmenni a 2 srác 17 éves barátsága. de mindenhogy együtt szeretnénk lenni csak akkor annak a bizonyos legjobb barátnak bűntudata lenne... nagyon szeretm és ő is engem de tehetetlennek érezzük magunkat...
2012. dec. 24. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ez bizony kaka egy ügy...szerintem várj egy kis időt, hogy ne legyen feltűnő
2012. dec. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Na igen. A nőkkel csak a baj van. Én csak az exedet sajnálom és ha a haverja összejön veled,meg is érdemli,h ne szóljon hozzá soha.
2012. dec. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Várjatok minimum 1 hónapot.
2012. dec. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Itt nagyon sokan nem ismerik azt a szót, hogy hűség. Lányok! Ha valakibe beleszerettek és elfogadjátok szeretőtökként, akkor ne legyen már az, hogy jön egy nála jobb férfi és lecserélitek! Ez így nagyon nincs jól.:S
2012. dec. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem lecseréltem nálunk az úgy volt hogy ő enyhén szólva leszart magasról és jött a legjobb haverja aki foglalkozott velem míg ő lesz*rt magasról...
2012. dec. 24. 17:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Én barátságom is erre ment rá. 20 éve ismertük egymást a gyerekkori barátommal szinte csecsemő korunk óta. Amikor a barátnőm lefeküdt a haverommal és összejöttek sokáig titokban jártak, még az ismerőseik sem tudtak róla nehogy kiderüljön a dolog, de lebuktak mert pont a bátyám látta hogy nyalják falják egymást este a buszmegállóba, sokáig ő is hallgatott róla pont azért hogy ne menjen a barátságunk rovására, de végül elmondta mit látott, persze nem tudtam ezt elhinni neki, rákérdeztem a haveromra meg a barátnőmre vagy is az exemre, de tagadták, és azért is szakítottunk mert volt neki valakije csak nem tudtam hogy a haverom az. Végül én kaptam rajta őket a dolgon kb 1 hónap után láttam őket egy nem túl messze lévő strandra mentem állásügybe és akkor láttam hogy a medence mellett smaciznak, hát ott vége lett a barátságunknak mert odamentem és akkor már úgy is mindegy volt a dolog mindent elmondtak. Azóta a haveromat levegőnek nézem.
2012. dec. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg a sráccal voltak komoly gondok.
2012. dec. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

összejöttök titokban

amúgy milyen érdekes hogy ez a pasiknál miért okoz örök haragot...

én is szakítottam a pasimmal, aki 2 hónap múlva összejött a legjobb barátnőmmel.

naés? kettőnknek nem jött be egymással, nekik igen... azóta is ő a legjobb barátnőm és azóta is jóban vagyok az ex-szel.

2012. dec. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nem szarom le a barátságukat ugyanis őt szeretm és nem akarom hogy fájjon neki ha összevesznének!!!! meg egyébként is az exem azt írja neki folyton hogynem akadájozná meg hogy összejöjjünk és mindig azt hajtja neki hogy járjunk....

de nem tudjuk hogy megfogadjuk e vagy ne...

2012. dec. 24. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!