Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik az hogy a fogamzásgátl...

Létezik az hogy a fogamzásgátlótól csökkent a súlyom?

Figyelt kérdés

Azt hallottam már, hogy a magas hormon tartalmú terebélyesedik az ember, az enyém elég magas volt (Triregol). Amikor elkezdtem szedni nem változott sem az alakom sem a testtömegem, most hogy abbahagytam eléggé érzem, hogy nagyobb vagy. Azért gondolom, hogy ettől lehet, mert egyik szombaton még fel tudtam venni a játszós nadrágomat, tök kényelmesen, azutáni szombaton amikor letettem a gyógyszert meg nem jött fel csak a seggem aljáig...

Most fogyózom mert ez így nem állapot, nem is az a probléma, csak egy elméleti kérdés, hogy lehetséges hogy rám visszafelé hasson az ami más nőknek súlygyarapodást biztosít?



2014. dec. 16. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges, mert olyan mellékhatásokat okoz ami miatt nem érzed jól magad tőle és nem tudsz rendesen enni. Én is Így voltam a hormontól.
2014. dec. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Zsír, mármint nem egészséges, de fasza, hogy tudok fogyni.

Ja és bocsi a fogalmazásért, de borzasztóan csúnyán írok...

2014. dec. 29. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!