Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kálcium az első menstruáció...

Kálcium az első menstruáció előtt? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy ha azt szeretnés, hogy hamarabb megjöjjön az ELSŐ menzeszed, akkor egyél/igyál sok kálciumot. Ez igaz? (Csak azért, mert 12 vagyok, és az osztályomban, már mindenkinek megvan, csak nekem nem, és ezért cikiznek, és ha szólok nekik, akkor sem hagyják abba. Szóval igaz, vagy ismertek valami más praktikát?)

2014. dec. 16. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs rá praktika, a kalciumot pedig felejtsd el! Szerintem nálatok hazudnak a lányok, nálunk is volt, akinek csak 14 évesen jött meg. Volt olyan is, aki azt mondta, már "nagylány", de hetekkel később bevallotta, hogy nem, csak barátkozni próbált így.
2014. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állítsd le őket, ez nem verseny! Nem maradtál le 12 évesen semmiről. Eljön az ideje, ne aggódj.
2014. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kálcium szedése őrültség, mert csak úgy magától nem szívódik fel és már ha arról lenne szó, akkor ott vannak az élelmiszerek, melyekben megfelelő mennyiségű kálcium van természetes formában, tehát fel is tud szívódni. És ne egyél vacak csipszeket, hanem otthon rendes sóval ízesített ételeket.
2014. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket, kicsit megnyugodtam. :)
2014. dec. 16. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!