Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két éve volt méh eltávolitásom...

Két éve volt méh eltávolitásom, myóma miatt a petefészkeim maradtak. Azóta sokkal hamarabb kikészülök idegileg, bár az orvosom szerint semmi köze nincs a dologhoz. Akkor miert vagyok ilyen labilis 43 évesen?

Figyelt kérdés
2008. aug. 17. 19:33
 1/4 anonim válasza:
errol valoszinuleg te tobbet tudsz, mint akik ezt a kerdest olvassak - hogy mi van veled. meg ennyi alapjan nem is lehet sokat kitalalni. Lehet erdemes lenne errol olyan valakivel beszelni, aki ert hozza (pl pszichologus?) vagy akar a szeretteiddel.
2008. aug. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

anyukámnak is kivették sajnos pár éve és ő is ilyen lett.valószínű a hormonok,meg hát azért ha egy nőnek kiveszik a méhét,az nagy csalódás.azóta ő is rosszabbul van mármint olyan értelemben hogy idegesebb,fáradékonyabb.anyu 46 éves és szerintem nem fog ez elmúlni.meg lassan jön a változókor is,sajna.szóval ez van ha megnyugtattalak egy kicsit örülök de ha enm bocsi.

Meg szerintem ez nálad az idegi állapot ez miatt van.na szia

2008. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Úgy néz ki, hogy én is ilyen műtét elött állok. Pont ettől félek, hogy utána már nem fogom tőbbé nőnek érezni magam, ami pedig lelkileg fusztrál majd és ettől ingerült leszek. Én még csak 37 vagyok és pár éve még a gyermekáldáson dolgoztunk 1000-el, sikertelenül. Most meg már ezt a csepp reményt is elveszik tőlem. Tutira ki fogok borulni.

Abszolut megértelek. Az Első hozzászólónak igaza van egy pszichológus segíthet. A gyógyszereket kerüld el ha lehet, mert az egy ördögi csapda.

2011. nov. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Üdvözöllek kedves utólsó válaszoló!Igaz már több mint 3 éve irtam ki ezt a kérdést és azóta megoldódtak a gondjaim semmi problémám nincs(kopp-kopp).Hiztam 10 kg-ot.Neked mi miatt kell eltávolitani a méhed?Ha van kedved irj.üdv
2011. nov. 14. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!