Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel kezelik általában a...

Mivel kezelik általában a férfiakat hüvelygombás fertőzés esetén?

Figyelt kérdés
Krémmel vagy olyan tablettával, melyet szájon át kell bevenni? Orálisan terjedhet a fertőzés?
2008. aug. 17. 20:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Ugy tudom a férfi partner is elkaphatja a gombás fertőzést :S
2008. aug. 17. 20:58
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Canesten kenőcsöt (Vagy Pimafucort kenőcsöt - ez csak receptre kapható) szoktak ajánlani a férfiaknak. Hüvelyfertőzés esetén kerülendő a szex, orálisan is, mert elkaphatja úgy is. (Az egyik ismerősöm így járt.)
2008. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
A férfiaknak nincs hüvelyük, így hüvelygombájuk sem lehet. Ha a párjuknál ilyesmit találnak, szigorúan ugyanazt a hatóanyagot kapják krémben, vagy ecsetelőben, amit a lány kúpban/krémben.
2008. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem volt és a párom is elkapta. A pasiknak kenőcsöt írnak fel a dokik. A Canesten nálunk bevált.
2008. aug. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak: Azt tudom, hogy hüvelyük nincs, de a fertőzést elkaphatják és hordozhatjak :P
2008. aug. 18. 17:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy célszerű ugyanazzal a hatóanyaggal kezelni. Ugyanis a gombák nem egyformán érzékenyek az egyes mérgekre, így ha téged Canestennel kezelnek, a párodat pedig Nizorallal, könnyen lehet, hogy az egyikőtök kigyógyul, a másik pedig nem, majd a kezelés után szép csöndben újra fertőzitek egymást.
2008. aug. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2008. aug. 19. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!