Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van a csiklómon egy anyajegy...

Van a csiklómon egy anyajegy már kiskorom óta. Kicsit szégyellem ) : Szerintetek megmerjem mutatni egy bőrgyógyásznak? 17/L

Figyelt kérdés
2014. dec. 19. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Minek? Ha tényleg ott van akkor úgysem tud vele mit csinálni. Ha kivágják fuccs a nemi életednek.
2014. dec. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Megszeretném nézetni, mert még sosem nézettem meg orvossal.

Kicsit hogy is mondjam, "kitülemkedő", a csiklóm felsö részén van, eddig nem zavart semmiben hálistennek.

2014. dec. 19. 23:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Mármint konkrétan a csiklódon van rajta? :O Vagy valahol mellette? Mert ha a csiklódat kivágatod vagy belevágnak...hát.... bye bye orgazmus. :D
2014. dec. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen rajta van , a felső részén :D

Nem akarom én leszedetni, nem zavar, csak hát nem ártana megnézetni,mégiscsak egy anyajegy egy érzékeny helyen

2014. dec. 19. 23:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha egészen kiskorod óta ott van, akkor nincs vele semmi gond.
2014. dec. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kb születésem óta
2014. dec. 20. 19:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha szabályos, szimmetrikus akkor nincs baj. Ha növekedésnek indul akkor van baj! Figyelj a tisztántartására. Olvastam egy Ausztrál nőnek elrákosodott, el kellet távolítani neki a teljes csiklóját. Tehát elég ritka, de előfordul.
2014. dec. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj vele, de még senki sem mondta, úgyhogy: képet kérünk!
2014. dec. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne izgulj nincs semmi baj vele ha már olyan régóta ott van!
2014. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!