Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pont a mellbimbóm mellett van...

Pont a mellbimbóm mellett van egy anyajegy, ezt is megkéne mutatnom a bőrgyógyásznak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 22:38
 1/3 anonim válasza:
Nekem is pont ott van..miért kellene megmutatni? ha csúnya akkor menj vele orvoshoz, de ha egy sima anyajegy, akkor minek szeretnéd bőrgyógyásznak megmutatni?
2013. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért ne mutathatnád meg? Látott ő már mellet. Bőrbetegségek nem csak pl. alkaron alakulnak ki, hanem bárhol, ahol bőr van. Ha nem ez probléma, hanem az, hogy ott úgysem sok fény éri, úgysem lehet gond… Fénytől viszonylag védett helyen is alakulhat ki bőrrák – legalábbis én így tudom.
2013. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, azért kérdeztem, mert ott nem ér a nap. Jó néhány éve van már meg, de normálisnak tűnik. Azért megmutatom akkor.
2013. júl. 29. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!