Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a tojásfehérje szerű...

Mi ez a tojásfehérje szerű átlátszó folyás?

Figyelt kérdés
Múlt hónapba normálisan megjött. Most 3 hete késik de helyette ilyen tojásfehérjés folyás van. Nagyon stresszes voltam ebben a hónapban, tegnap volt egy műtétem a kezemen. Ez miatt késik? És mi ez a folyás? Valami fertőzés? Köszi a válaszokat.
2014. dec. 20. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Tesztet csinaltal? A mutet miatt biztos nem kesik, a stressz lehetseges, h bekavart, de harom het akkor is sok.

Hany eves vagy, elsz rendszeres szexualis eletet?

2014. dec. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15 vagyok. Nem élek. Annyi volt hogy a barátommal pettingeltünk és ujjazásnál nem figyelt és előváladékos volt az ujja. De azóta múlt hónapba megjött teljesen normálisan. Meg járok természetgyógyászhoz és ő is azt mondta hogy idegesség miatt késik. De nem tudom mi ez a folyás.
2014. dec. 20. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
A tojásfehérje szerű folyás általában ovulációkor jelentkezik. Előfordulhat, főleg ilyen fital korban, hogy minden különösebb ok nélkül kitolódik az ovuláció, és ezáltal a menzesz is. Ha kb. két hét múlva megjön, akkor tényleg az ovulációt jelezte.
2014. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor megnyugodhatok? Csak mert már 2 éve menstruálok de egyáltalán nem rendszeres. Szóval akkor ez normális?
2014. dec. 20. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Van rá esély is hogy terhes lehetsz. Csinálj tesztet sürgősen.
2014. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elmult ez a folyas. Es kijottek a pattanasaim is amik menszesz elott szoktak. Akkor ez azt jelenti hogy megfog jonni ugye?
2014. dec. 21. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!