Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől változhatott meg ennyire...

Mitől változhatott meg ennyire a menstruációm? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Az elöző és a mostani menstruációm során a

menstruációm mennyisége, hossza csökkent.

Az első napban mindig normális mennyiség

távozik belőlem, viszont a 2. naptól kezdve

maszatolni kezdek.. és az előző menstruáciom

4

napig tartott, pedig előtte 3 évig 5-6 napig..

Néha

olyan mintha picit felesősödne, mert pisinel

elkezdek folyni, és 1-2 nagyobb vérdarabka

távozik belőlem.

Dec. 20.-án jött meg, és ma reggelre el is múlt..

Nem szedek/szedtem gyógyszereket.

Miután megkaptam az influenza elleneni védőoltást, azután változott meg igy, bár nem hiszem hogy emiatt változhatott meg.



2014. dec. 23. 18:44
 1/1 kakukkpisti válasza:
Szia! Bár nem írod, hogy hány éves vagy, de szerintem még eléggé fiatal. Úgy gondolom, mostanra kezd kialakulni a vérzésed a Rád jellemzően normális időtartama és mennyisége. Nyugi, szinte egészen biztos, hogy nincs semmi bajod. (Tudom, miről beszélek, ugyanis van három felnőtt lányom.) Egyébként szerintem nyugodtan kérdezd meg Anyukádtól, hogy Neki hogyan állt be a ciklusa fiatal korában. Amúgy pedig - végső esetben - az aggodalmaid tisztázása érdekében esetleg érdemes nőgyógyászhoz fordulnod (Anyukád tudja, hogy ki a jó szakember), aki minden kérdésedre megnyugtató választ tud adni.
2014. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!