Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb. olyan 11honapja mikor...

Kb. olyan 11honapja mikor egyutt voltam a baratommal, elszakadt az ovszer es vettem be Escapelle tabletat. Es most nem tudom hogy a pirulatol e vagy sem, de 11 honapja nem jott meg, terhes nem vagyok. Lehet ennek a pirulanak ilyen mellékhatása?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
11 hónapja?? nem vagyok csaj, de ez egy kicsit soknak tűnik..
2010. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát terhes nyilván nem vagy, de 11 hónap alatt miért nem mentél ezzel dokihoz? Nem tudom, mitől lehet ez, de ha ez akkortól van így, amikor a tablettát bevetted, akkor lehet összefüggés. De szerintem korábban is eszedbe juthatott volna, hogy ez gond.
2010. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ez elég nagy gond szerintem.... én már akkor bepánikoltam mikor 1 hónapot késett...szerintem fordulj egy orvoshoz.
2010. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de sokáig fogod a tabletának érezni a mellékhatását. Amit bevettél ahogy persze jol tetted mert a terhességtl megóvtad magad de felborította a hormonháztartásodat. Mindenképpem menj el nőgyógyászhoz és ha fogamzásgátlót ir fel fogadd el.
2010. febr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tegyük hozzá, h az esemény utáni tabletta nem 100%-os. Ugyanis, ha az aktus és a tabletta bevétele között megtermékenyül a petesejt, akkor a tabletta nem ér semmit. Ezért a tabletta után mindig érdemes tesztet is csinálni.

Ezt csak megjegyzésként írtam, nyilván nálad nem ez a helyzet, hiszen ha 11 hónapos terhes lennél, már eléggé látszana:D Csak fontosnak tartottam leírni, mert sokan nincsenek vele tisztában.


Mivel az esemény utáni tabletta nagyon nagy hormonadagot tartalmaz, rendesen felboríthatja a dolgokat. 11 hónap nagyon sok, tehát mindenféleképpen menj el nőgyógyászhoz, akár a tabi az oka, akár nem.

2010. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj nem lecseszni akarlak, de 11 hónapig nem zavart,hogy nincs meg? Nem voltál ideges???? stb, mert ha velem ilyen történne, nem 11 hónap után mennék dokihoz hanem ha nem jött meg utána teszt és akármit is mutat irány az orvos! Neked is ezt ajánlom ha már eddig nem tetted meg!
2010. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ennek lehet lelki oka vagy esetleg vmilyen betegség. Mindenesetre szerintem tényleg menj orvoshoz.
2010. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!