Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 14-én vettem be ESCAPELLE 72...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-én vettem be ESCAPELLE 72 órás eseményutáni tablettát az eset után 12 órával. Eddig semmi mellékhatása nem volt tegnap viszont nagyon fáraddt voltam és ájulás vagy szédülést éreztem ma Ismént. Ez mellékhatás lehet? Vagy máás? 19/L

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Olvasd már vissza a kérdésed!

Még, hogy nincs mellékhatása... fáraddt Ismént máás

2011. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ugytudom h a mellékhtaások aznap vagy másnap észlelhetöek.Azért kérdeztem mert már majdnem egy hete vettem be és csak ma meg tegnap volt iylen azelött semmi
2011. okt. 20. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:

A tabletta nem 100%-os, aktus után két héttel tesztelj.

Egyébként a mellékhatásokat lehet, hogy még pár hónap múlva is érezni fogod...értsd: összevissza fogsz menstruálni.

2011. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
persze 2 hét mulva megyek a nögyogyászhoz.Csak ultra hangot fog csinálni ugytudom ugye?:S vagy másként is megnézi h terhes vagyok -e:O? Remélem nem nyul belém csak ultrahang lessz:SKöszi a válaszokat:)
2011. okt. 20. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Az UH is hüvelyi lesz, szóval nem mindegy már, hogy kézzel belédnyúl-e, ha már a műszert bedugta?...
2011. okt. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!