Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mitől fáj az...

Szerintetek mitől fáj az embernek minimális érintéstől a melle? Lehet köze egy torok, arcüreg és homloküreg gyulladáshoz.

Figyelt kérdés
Nem feszül. 15 vagyok, egy ideje fejlett, szűz vagyok terhes nem lehetek, mert más tünet ami arra utalna nincs. Csak fáj a mellem és nem akar megjönni. Csúnyán megfáztam. Kb 22.-e otta vagyok beteg és 24.-én kezdett el fájni a mellbimbóm környéke érintésre. Azóta már az egész mellem fáj és nem akar megjönni. Lehet valami komolyabb bajom is? Írjatok légyszíves! Előre is köszönöm!
2014. dec. 26. 21:47
 1/2 anonim válasza:
menstrualtal mar ezelott? vagy az elsot varod? ha menstrualtal mar, akkor korulbelul mostansag kellett volna megjonnie?
2014. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
5 éve megvan. De mindig össze- vissza jön, van hogy csak 28/25 napra, van amikor 40-re. Hamarosan kéne neki, 3.- an lesz a 31. Nap. :(
2014. dec. 29. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!