Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció probléma? Most...

Menstruáció probléma? Most lettem 17L

Figyelt kérdés
annyi kérdésem lenne hogy régen volt probléma a menstruáciommal, sokat idegeskedtem kaptam gyógynövényt premenset szedtem és megjött amikor szedtem és miután abba hagytam .. még akkor is .. és most megint sokat idegeskedtem, meghalt pár hozzátartozó és megint kimaradt. Aggodom mert megijesztettek h ettől lehet valaki meddő ugye.. ennyitől? nem? elfogok majd menni nőgyogyászhoz ujra csak kicsit megijedtem. (Bocsánat a helyesírási hibákért csak zaklatott állapotban vagyok )

2014. dec. 27. 19:55
 1/2 A kérdező kommentje:
annyi hogy a családban senki sem volt soha meddő csak neten ezt olvastam és eléggé megijedtem... probálok majd megnyugodni válaszokat előre is köszönöm.
2014. dec. 27. 20:03
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne aggódj emiatt. Mindenkivel előfordul, hogy stressz hatására valamilyen módon vacakol a ciklusa.


Próbálj meg kevésbé stresszes életet élni és a magad megnyugtatására menj majd el nőgyógyászhoz.

2014. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!