Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még sosem görcsöltem menzeszko...

Még sosem görcsöltem menzeszkor de most igen és nagyon, mitől lehet? Menstruacios problémák?

Figyelt kérdés

Meg nem jott meg de mar kezdett kicsit fajni a hasam aztan uton voltam tegnap es nem birtam elbuszozni hazaig iszonyatosan elkezdett gorcsolni a hasam alig birtam mozogni es beszelni kocsival kellett elvitetnem magam haza. Aztan par gyogyszerrel meg meleg soval elmult de ma megint faj de most kicsit enyhebben a gyogyszer is nagyon nehezen segit.. Sose gorcsolt a hasam ilyenkor legfeljebb egy kicsit fajt. Meg arra is gondoltam hogy terhes lehetek mert hiztam bar ugy vettem eszre mostanaba sokat eszem pedig nem is vagyok ehes. A menzeszemmel mindig is gond volt, vagy sokaig nem jott meg vagy tul sokaig meg volt es meg most sem tokeltes orvosnal is voltam de az csak gyogyszert adott hogy elalljon a verzes de honapokra ra megint elo fordult ez a problema. Mit gondoltok?


17/L



2014. okt. 20. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
40 éves vagyok és eddig életemben egyszer görcsölt úgy, hogy fetrengtem.Amúgy nem szokott. Szóval szerintem semmi extrát nem jelent.
2014. okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ok ha sokat eszel, monstruácio elott a legtöbben jól bezabálnak :D ilyenkor egyszerűen éhesebb az ember, hormonok okozzak :D mensi után ugyanolyan lesz az étvágyad mint előtte :) én rendszerint olyankor felfalnék mindent :) a görcs meg, nekem első évben egyáltalán nem görcsölt, azóta szinte mindig. 12 alkalomból 1-2 amikor szerencsémre nem görcsröl. 3-4 amikor baszottul görcsröl, a többi meg kb mérsékelt.

19/L

2016. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!