Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szédelgés, remegés, hányinger,...

Szédelgés, remegés, hányinger, mitől lehet?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. 24-én reggel, késve ébredtem, és nem volt időm reggel wc-re menni. Ahogy beértem a munkahelyemre, szintén nem volt időm a reggeli pörgésben, majd olyan 8 körül sikerült, de ahogy végeztem, elkezdett csípni égetni a húgycsövem, majd nem sokkal utána fájt az egész alhasam, szédelegtem, rázott a hideg, de közben meg izzadtam.... nagyon rossz lett a közérzetem. A következő alkalommal wc után úgy éreztem, mintha valaki tépné ki a húgycsövemet... Azóta folyamatosan szédelgek, úgymond dob a fejem, ma már társult hozzá egy jó kis émelygés, remegés és tulajdonképpen folyamatosan fázok. Lázam nincs, mértem, 36,9 volt legutóbb.


Mi lehet velem?


2014. dec. 28. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

sztem egy kis megfázás,és idegesség.

a fájó,csipő isélésre pedig tudom ajánlani a kamillás ülőfürdőt. Én is csináltam hasonlóképpen voltam.

A kamilla nagyon sokmindenre jó,de csak az igazi virágzat nem a bolti szutykos teafilter.

Csinálj belőle teát,ilyenkor télen sztem te is érzékenyebb lehetsz a hidegre,jót fog tenni.

2014. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ki fogom próbálni!

Egyébként gondoltam rá, hogy stressz miatt is lehet, mert meglehetősen nehéz volt az utóbbi néhány hónapom.

2014. dec. 28. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!