Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez? Már 3 alkalomm...

Mitől lehet ez? Már 3 alkalommal keltem fel arra hogy rosszul vagyok

Figyelt kérdés
Éjjel felriadok és akkor már javában rosszul vagyok mint ha gyomor rontásom lenne vagy ételmérgezés lángol a testem, fázom hányinger csont zsibbadás remegek nagyon kellemetlen gondolkoztam hogy mi lehet a 3 alkalomban a közös de semmi és nappal még sosem volt mindig alvásból riadtam fel remélem tudd valaki magyarázatot

2014. okt. 12. 04:27
 1/3 anonim ***** válasza:
3 egymást követő éjjel? És nappal nem vagy rosszul?
2014. okt. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nappal semmi bajom, ha lefekszem este akkor sem. erre kelek éjjel, 4 hét alatt 3 alkalommal és nincs össze függés se kaja se pia semmi ami egyezne mind a 3 alkalomnál :S
2014. okt. 13. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy olyat álmodtál.


Itt nem arra gondolok hogy emlékezned kell rá, gondolom tudod, hogy mindig mindennap álmodsz, csak valamelyikről tudsz, valamelyikről nem, vagyis ez egy alvás közbeni gondolkodás.

Szerintem valami olyat láttál/hallottál, és néha tudatalatt előjön, amikor felkelsz akkor pedig érzed, meg is tapasztalod.

De ez csak egy feltételezésem, nem tudom 100%-ra.

2014. okt. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!