Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót szerettem...

Fogamzásgátlót szerettem volna feliratni, így derült ki hogy a peteérésemmel nincs minden rendben, így vizsgálatok + addig gyógyszert sem ír fel a doki. Jövő héten kell visszamennem. Milyen vizsgálatokra számíthatok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 22:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jó, ne haragudj, csak már többször is leírtam, h vszínűleg hormonvizsgálatot fog csináltatni. Ami csak annyit jelent, h elmész egy sima vérvételre.

Én pl. azért mentem el nőgyógyászhoz, mert fél éve nem volt menstruációm (tehát peteérésem sem). Csinált egy ultrahangot, aztán elküldött hormonvizsgálatra. Kiderült, h PCOS-em van, és magas a tesztoszteronom. (ha érdekel, sokat olvashatsz neten a PCOS-ről)

Nem akartam ezt neked így leírni, mert csak megijedtél volna. Lehet, h neked nem ilyen problémád van, lehet, h teljesen feleslegesen ijesztgettelek volna.

Éppen, h jót akartam, de mindegy:(

2010. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Azért is ijesztő, mert mindig is rendben volt a ciklusom, első pillanattól szabályosan jött meg, soha semmi gondom nem volt. És akkor egyszer meg ez:(

A segítséget amúgy tényleg köszönöm, a türelmetlen kioktatást meg valóban rosszul tűröm, de ez most a félelmem miatt is van.

2010. febr. 4. 14:21
 13/13 anonim ***** válasza:

Elhiszem, tudom milyen érzés. Án már úgy mentem a nőgyógyászhoz, h tuti PCOS. Szóval kb már előtte három napot bőgtem...

Remélem nálad nem lesz semmi komoly:) De ne aggódj, manapság már nagyon sok mindent meg tudnak oldani, h legyen baba:)

2010. febr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!