Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 Éves vagyok és nem túl...

13 Éves vagyok és nem túl kövér viszont genetikának hála van mellem. De egy csomó helyen olvastam, hogy "nem hordok 13 évesen melltartót mert hogy lógni fog" meg ilyenek, De akkor most mi van? Szóval húzhatok? Mert mellem meg van hozzá.

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van melled, akkor hordj melltartót, ennyi. Akkor fog lógni ha nem hordod, anélkül ráadásul kényelmetlen és illetlen is megjelenni.
2014. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
67%
Én a helyedben már hordanék. De ne aludj benne, még véletlenül se! (Akkor fog lógni tudtommal, ha nagyon ritkán veszed le, mert a mellizmaid hozzászoknak ahhoz, hogy nem kell tartaniuk a saját súlyukat és ezért idősebb korodban felléphet olyan problémád, hogy a tükörben lógónak látod őket.)
2014. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Eldöntöd, hogy akarsz-e hordani melltartót. Meg azt is, hogy milyen színű pólót és nadrágot akarsz felvenni.


Nem írja elő semmi, hogy melltartót kell hordani, az csak egy errefelé megszokott ruhadarab, csak divat, nem több.

2014. dec. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Ennyi sok retardáltat egy helyen... A mellben nincs is izom... xD A mell egy zsírszövet, amit szalagok tartanak, ezek idővel, főleg a gravitációtól megnyúlnak. Tehát a válasz: igen hordj, mert ha nem 20 évesen már a bokádig fog érni a melled...
2014. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Itt tényleg egyre több a "retardált". Szerintem, kedves kérdező, beszélj erről anyuddal, ha vagytok oyan viszonyban. :)
2014. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ha nincs a mellben izom akkor szted mi az a mellizom?!?!?! :'''D
2014. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A mellet valószínűleg nem a mellizom határozza meg.. különben a pasik nem barátnőt akarnának, hanem egy jó izmos testépítőt..
2014. dec. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne legyél hülye! Hordjad azt a melltartót, különben lógós mellű leszel életed végéig!
2014. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És ez nyilván nem csak egy urban legend :)
2014. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nem tudom, nekem a gyógytestnevelő tanárom mondta, hogy ne hordjunk mindig (pl. hétvégén is) melltartót, mert lógni fog a mellünk.

A mell zsírszövet és izom (lásd mellizom erősítő és mellfeszesítő gyakorlatok).

2014. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!