Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A bal hónaljamban van egy...

A bal hónaljamban van egy csomó, ami úgymond hol eltűnik, hol előjön. Hormonkezelés hatására nagyobbodhat? Jó orvost tudsz-e ajánlani?

Figyelt kérdés
Először 2000-2001 környékén tapasztaltam, akkor végigvizsgáltattam, még onkológusnál is jártam. Akkor úgy vettem észre, hogy fájt, de csak borsónyi nagyságú volt. Azt mondták akkor, hogy a hónaljban egy nyirok láncolat húzódik, néha megduzzadhat, pl. betegség hatására. Azóta is volt, hogy ritkán előjött, de volt, hogy évekig semmi jele nem volt. Idén februárban nézettem meg, mert megint éreztem, hogy ott van, a doki azt mondta, (UH) talán begyulladt szőrtüsző, de mivel elmozdítható, nem rák, ne aggódjak. Áprilisban a lombik miatt kaptam hormonkezelést, utána kezdtem el észrevenni, hogy elkezdett nőni, kb. 3-4 szerese és fájdogál is. Tud-e valaki jó orvost, aki tud nagy felbontású UH-ot csinálni, vagy biopsziát vagy bármit, ami kimondja, hogy mi ez és kell-e műteni. Ja azt nem írtam, hogy a lombik sikeres lett, két kislánnyal vagyok terhes, bármikor szülhetek. A hormoninjekciók és a terhességi hormonok növelhették a csomót?

2014. dec. 20. 18:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!