Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baja a mellemnek,...

Mi lehet a baja a mellemnek, valami komoly dolog?

Figyelt kérdés
2 hete a jobb mellem főleg a külső résznél elkezdett fájni, fájt a karom is (vagyis inkább zsibbadás féle fájdalom volt), akkor azt hittem a megerőltetéstől. Mostanra szinte csak érintésre fáj a külső része, vagyis nyomásra, meg a bal mellem külső része is, ha megnyomom, bár az nem annyira, mint a másik, szóval alapállapotban nem igazán érzek semmit. Csomót szerencsére eddig nem vettem észre. Mi lehet a baj? Kezdek nagyon megijedni... 22/L
2014. dec. 31. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
volt megerőltetve ?
2014. dec. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
úgy értem hogy végzel bármilyen fizikai munkát stb ? vagy az elmúlt időszakban volt bármilyen fizikai erőltetés ?
2014. dec. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, volt, mielőtt a fájdalom elkezdődött, valószínűleg megerőltettem, ezért is gondoltam először arra. De nemrég megnéztem és a jobb oldalon, azon a ponton ahol fáj a mellem van egy izomszerűség, amit érzek a másik mellemben is, de a jobban, mintha nagyobb lenne.:/

Lehet, hogy csomó, vagy azt biztosan érezném, ha az lenne?

2014. dec. 31. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:
írd körül hogy milyen a tapintása ? maga a csomó
2014. dec. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy csomó, inkább mirigy lehet, vagy izom. Anyunak is ugyanilyet érzek, meg a másik mellemben is, csak ebben mintha nagyobb lenne. Nem nagyon tudom körülírni, inkább tényleg mintha egy mirigy lenne. Az a baj, hogy nem tudom milyennek kellene lennie egy csomónak. Vagy, ha az lenne érezném?
2014. dec. 31. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:
általában a rossz indulatú az kemény, illetve deformálódhat nagyon picit a bimbók helyzete, esetleg a bimbó alatt pár centivel a mell felhúzódhat, hónalj fele szokott még előfordulni csomó.. ne ijedj meg valószínűleg csak kis zsírmirigy :) ártalmatlan .. ne parázva teljen az új éved :) nyugi nincs baj
2014. dec. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Remélem és köszönöm a válaszod, boldog új évet!:)

A melleken amúgy elváltozást nem látok szerencsére. Orvoshoz is el fogok menni, csak most ugye a fű se nő, ezért érdeklődtem itt.

2014. dec. 31. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!