Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez aranyér lehet?...

Szerintetek ez aranyér lehet? Nem vagyok benne annyira biztos.

Figyelt kérdés

Most voltam wc-zni, és iszonyatosan nehéz volt, már azt hittem, hogy összeesek. Amikor negyed óra után végeztem és felálltam, olyan, mintha valami kis gubó ott maradt volna a fenekemnél, pedig már teljesen "üresnek" éreztem a hasam, vagy hogy mondjam. A Tükörben láttam, hogy a fenekem körül van két csíkban valami felpuffadt bőrdarabka szerű, ami különösebben nem fáj, csak érzem, hogy ott van.


Köszönöm a válaszokat, és bocsánat a rossz fogalmazásért!

18/L



2015. jan. 2. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Amikor wc után kitörölted, nem vérzett? Ez valószínű aranyér, de ha közösültetek fenékbe, lehet, amiatt van.

Üdv.

2015. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, vérzett, amikor megtöröltem magam, most pedig nagyon ég :S Eddig még nem vettem ilyet észre magamon.
2015. jan. 2. 11:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Aranyér,vegyél reparon krémet rá,nyugi igen sok embernek van,még gyerekeknek is.Ez nem valami óriasi baj.
2015. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1. Vagyok. A reparon tényleg jó, nekem is volt aranyér kb 1 hónapja. Elmúlt 1 hét alatt vagy kevesebb. És ez akkor tényleg aranyér :s
2015. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Visziont mostanra már nem érzek semmit :D Tükörben még nem néztem. Miért van ez igy?
2015. jan. 2. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg tukorben, lehet holnapra visszajon
2015. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert képes az aranyér kitagulni,ha nagyobb,vastagabb,vagy erőltetett a székleted,tehát nehéz kipréselni,vagy ha igen nagy a mennyiség.


Viszont ez az ér az megerőltetés után el kezd visszahúzodni

2015. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A tükörben most nem látok olyan kis dudort. Akkor gondolom ez a következő alkalommal vissza fog jönni. Így is vegyek rá krémet?

Gondolom végleges megoldásként az étrendben kellene változtatnom (az ünnepek miatt volt ez egyébként nem igenszokott ez jelentkezni, főleg nem ennyire.

Egyébként arra van tippetek, hogy legközelebb ilyen helyzetben mit csináljak? Mert tényleg annyira erőlködtem, hogy azt hittem, elàjulok, vagy kidobom a taccsot, vagy leszakad valamelyik belső szervem

2015. jan. 2. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!