Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ereztetek mar ilyet az alhasat...

Ereztetek mar ilyet az alhasatokban?

Figyelt kérdés
Neha baloldalt az alhasamban furcsa erzest erzek: luktet, neha(inkabb az utobbi 2honapban) sajog, olyan mintha fortyogna, vagy mint az izomrangas (mint a labban). Mintha valami belulrol rugdosna gyorsan, gyorsan, vagy neha mintha sziv dobogna nagy, nagy szunetekkel. Ilyeszto,kb egy fel eve tapasztaltam eloszor ezt a furcsa erzest, akkor aztmondtak,hogy esetleg a stressz, mivel eretsegi idoszakom volt, motsanra de mar nincs semmi kulonosebb stressz hatas sem. Menstruaciohoz nem igazan van koze, mert jon rendesen, es ossze vissza jelentkeznek ezek a tunetek, nem allando.Szexualis eletet is kb csak egy honapja folytatok. Felfazni eleg hamar felfazok, de soha nem veszesen, eleinte azt hittem, hogy amiatt van valami, de igy mar aggaszt, hogy talan a petefeszkemmel van baj. Anyumnak allitolag hasonlo erzese van ott, ha buborekos vizet, vagy uditot iszik. Keszulok vele orvoshoz menni, de kivancsi vagyok van e valakinek hasonlo tapasztalata, vagy tudna e valamit mondani, azonkivul, hogy orvoshoz kell menjek.

2015. jan. 2. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Széklettel minden rendben?

Elsőre a megfelelő táplálkozást mondanám, sok rost és probiotikum, a bélflóra helyreállitása.

Lehet részleges bélelzáródás is, az okozhat puffadást, de az abnormális széklet azt is jelezné.

Mindezek mellett indulj egy teljes vérképpel a háziorvosnál. Ha nagyon hipohonder vagy, akkor a biztonság kedvéért kérhetsz egy féregtelenitést is, bár az elég ritka és annak is lenne jele a székletben.

2015. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, a szeklettel nincs bajom, neha gazosabb vagyok kicsit, de normalisan minden.

A ferget ketlem, mert ismeri a csalad a jeleit, rajottunk volna.

Koszonom a valaszt!

2015. jan. 2. 19:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem inkabb a pisilessel van baj, surun jarok nagyon, foleg ha felfazok, de amugy is. Surun jarok, keves jon es nehezen tartom vissza.
2015. jan. 2. 19:30
 4/4 anonim válasza:
Én is érzek igy. Mintha baba rugdosna de nem az. Én nem pisilek napokig.
2015. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!