Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért görcsöl ennyire a hasam...

Miért görcsöl ennyire a hasam menstruációkor?

Figyelt kérdés
Általában az első napon délelőtt annyira görcsöl, hogy alig birok még megmozdulni is és közben nagyon gyorsan váltakozik, hogy melegem van vagy fázok. Ha eszek be gyógyszert akkor is vagy 1 óra kell mire érzem a hatását. Miért lehet ez? Mit csináljak? Légyszi segítsetek, mert iskolában nagyon kellemetlen érzés. 16L

2015. jan. 7. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

erősek a hormonjaid.

nekem sokat használt a b vitamin szedése és az omega3 zsírsav, de nem akkor amikor megvan hanem folyamatosan, egyesével beszedve naponta a tablettákat.

ezt szeded két-három hónapig akkor elmúlnak a görcsök, kisimul a hormonszinted.

ha visszajön, megint egy kúra.

nekem bevált.

mindkettőt meg tudod venni a drogériákban.

egyébként pedig tűzoltásnak "no-spa", egyszerre ötöt is bevehetsz.

a no-spa fortéból csak kettőt, mert az duplaadagos.

ez a legjobb görcsoldó, a meristin és a többi elbújhat emellett.

később pedig a fogamzás gátló csodákat tesz, de az a legdrágább!

2015. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért görcsöl a hasad, mert a méhed összehúzódásokat végez, amivel lelöki magáról a megvastagodott hártyát.

Ha lenne olyan partnered, aki rendesen kielégít, akkor jó eséllyel enyhébbek lennének ezek a panaszok.

2015. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Utolsónak.ez hülyeség.. én is nagyon görcsölök az első 3napban de van partnerem aki rendesen kielégit
2017. jún. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!