Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Majd beáll...

Ez normális? Majd beáll rendesen a menstruációm?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, 12 évesen jött meg először a manzeszem.Szűz vagyok.És most már kb.5-6 hónapja nem volt meg.Ez még normális? Mert anyám kitalálta h orvoshoz akar vinni mert lehet hogy valami baj van. De NEM akarom hogy valaki ott matasson...Lehet ez már betegség vagy normális a koromban? Majd beáll rendesen? Ugye nem kell dokihoz mennem!!?

2015. jan. 7. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

normális is, de kóros is lehet.

és igen, ha a szülőd lennék én is elvinnélek orvoshoz.

egyébként ne parázz tőle, jobb ha most elmész amég kísér anyukád, mert később már önállóan kell járnod rákszűrésre a korod miatt majd.

2015. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia.Nekem 13 éves koromba jött meg elöszőr,Kb.nekem is ilyen 14-15 éves koromba volt 6hónap amikor nekem is kimaradt!!!Elöszőr megijedtem,mert el telt 1hónap,2hónap...stb... és még mindig semmi.Persze szűz voltam,szóval ilyen terhesség meg ilyenekre nem is gondoltam,de hát akkor is,csak megijed az ember ha menstruálsz,aztán hirtelen kimarad hónapokig.Anyukám azt mondta,hogy idővel befog állni.Ne aggódjak.Aztán 6 hónap mulva megjött :))) Szerencsére dokihoz nem mentünk el,(pedig anya 6hónap után már fontolgatta).Szóval szerintem nyugi,ne aggódj,idővel be fog állni!Most 18éves vagyok :) Szinte beállt normálisan.Pár napot néha szokott késni.Szerintem még ne menjetek dokihoz.
2015. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!