Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tehetnék esetleg azért, hogy...

Tehetnék esetleg azért, hogy hamarabb megjöjjön az első menzeszem?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok. van mellem(eléggé nagy), szőrös vagyok(ott...). még nem jött meg. nem azért kérdem, mert azt akarom, hogy megjöjjön. csak úgy kíváncsiságból. hallottam arról, hogy többet kell enni és akkor megjön. ez igaz?


kérlek írjatok gyorsan de részletesen! köszönöm előre is az ÉRTELMES válaszokat!



2015. jan. 9. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz
2015. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Quasar07 ***** válasza:

Addig örülj ameddig nem jön meg.. ha tudnád mivel jár..

Ha 15 éves korodig nem jön meg akkor van baj csak

ez baromság evéstől hízni fogsz csak xd

2015. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én13 vagyok és ma jött meg. ne ha olyan 15-16 évesen nem jön meg akkor menj el orvoshoz, de még nem baj ha nem jött meg.
2015. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mondtam, hogy nem azért kérdem, mert azt akarom, hogy megjöjjön. egyáltalán nem akarom! csak kíváncsiságból!
2015. jan. 9. 15:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 15 múltam és tegnap jött meg :) mármint először . Kissé fáj a hasam , nem túl erős a vér , viszont azért kissé zavar :D

Örülj neki , hogy még nem jött meg :D

Mellesleg annyi igazság alapja van annak hogy többet kell enni , hogy a menstruációhoz kell egy kis ... Zsír , vagyis ha túl vékony vagy később jön meg (mint nekem)

viszont ha többet fogsz enni még nem azt jelenti , hogy rögtön meg is jön.

2015. jan. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség

Nem lehet siettetni

2015. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!