Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sos! Még nem jött meg! Mit...

Sos! Még nem jött meg! Mit tegyek hogy megjöjjön az első menzesz?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar hogy még nem jött meg ,pláne azért mert az osztálytársaim azt mondják hogy háhá neked meg nem nincs meg.Szőrzetem van,fehérfolyásom kb. 3 hónapja volt.13/L . Segítsetek légyszi!!!

2012. jún. 4. 20:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
SEMMIT! Majd megjön az magától, ezt úgy sem tudod előhozni semmiféle házi praktikával, de 16 éves korodig még bőven ráér a dolog. Az osztálytársaid nagyon érettek...
2012. jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,a tesóimnak 13 évesen jött meg anyának is. Nem tudom ez menyire befolyásolja...
2012. jún. 4. 21:14
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nos én hasonló cipőben jártam mint te. Alig vártam, hogy megjöjjön. Sürgettem is, mert féltem, hogy cikizni fognak az osztálytársaim. Pár nappal ezelőtt megjött az első menzesz. Már az első nap pokolra kívántam az egészet. Tehát, majd megjön az magától. Addig olvass utána, hogy kellőképpen felkészülhess. Meg persze legyen nálad betét.
2012. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél máshogy van, nekem 12 évesen jött meg pl.. Nem kell megijedni.
2012. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Elég primitíven gondolkodnak az osztálytársaid, ha azért gúnyolnak, mert nem menstruálsz. Senkit nem lehet az alapján megítélni, hogy mennyire fejlett! Mindenki más ütemben fejlődik. Egyébként is 16 éves korodig nem kell aggódnod, viszont ha addig sem menstruálsz, menj orvoshoz!
2012. jún. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kéne azzal foglalkoznod, mit mondanak mások. Majd jön, amikor elérkezik az ideje. Egyébként kinek mi köze van hozzá? Én is jártam általános iskolába, középiskolába, meg még fősulira is, soha nem tudtam, hogy éppen ki menstruál, vagy éppen nem. (A legjobb bnőmön kívül) Tehát, abszolút nem kell velük megosztanod, úgy érzem, ma már ebből presztízs kérdést csináltok...
2012. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, a legjobb barátnőm 12 évesen menstruált először, én majdnem 15 voltam, mikor először megjött. Minden szervezet más és más, ezt erőltetni nem lehet.
2012. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
várj türelmesen.. amúgy pedig, párszor megjön, és azt kívánod, hogy bár ne jönne meg többet.
2012. jún. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszokat!írjatok még.:)
2012. jún. 5. 15:30
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
Pl. ne várd ennyire. Minél jobban rágörcsölsz, annál jobban fog zavarni, hogy még nincs havibajod. Ha pedig már lesz, visszafogod sírni ezt az időszakot, úgyhogy inkább fogd fel úgy, hogy neked még nem kell szenvedni ezzel, és sz@rd le az osztálytársaidat. Ha fejre állsz, akkor sem fog hamarabb megjönni, mint kéne. 24N
2012. jún. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!