Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszeresen visszatérő...

Rendszeresen visszatérő hüvelygombát meggyógyító nőgyógyászt tudtok ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, kb 5 éve rendszeresen küzdök hüvelyi betegséggel. Eddig egy, jónak mondott orvoshoz jártam, kezdetben magánrendelésre, most már sztk-ba, nem tudnék 2-3 havonta 10ezreket fizetni azért, hogy ne gyógyítson meg...

Előfordult már bakteriális fertőzés is, de a hüvelygomba rendszeresen visszatér. Kaptam mindenféle gyógyszert, a Canestennel kezdődően, már 2 hetes kúpos kezelésig is, patikában készített kúpok, különféle Candida krémek, stb. Az orvos mindig azt mondta, hogy a páromat nem kell kezelni, de ebben is erősen kételkedek.

Kezdetben 1-0,5 évente volt baj, majd egyre gyakrabban, néhány hónapja pedig már kb. 2-3 hetes rendszerességgel visszatér a probléma. Teljesen el vagyok már keseredve, a szexuális életem sem tud így rendesen működni.

Tudtok valakit ajánlani, aki végleg meg tud szabadítani ettől?



2015. jan. 9. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

1. kezeljétek a párodat is

2. ha úgy sem múlik, akkor viszont a lelkedet tedd rendbe (stresszmentesítés, meditáció, relax...), mert a túlhajszolt, idegeskedős életmód is simán okozhatja

2015. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, lehet benne valami, egyszer jártam csupán egy másik orvosnál, aki ugyanezt mondta. Ennek ellenére azóta sem oldódott meg a probléma, úgy érzem jelenleg semmi gond nincs a lelkivilágommal.

Utoljára az állandó orvosom adott egy szuperúj kúpot, azt állította az mindent meggyógyít, bár a betegtájékoztatóban az állt, hogy hüvelyi fertőzésekre való, mellékhatása lehet hüvelygomba kialakulása, köszi. Ez nem rég történt, kb 2 hétig ismét semmi nem volt, de most megint vannak panaszaim.

Kérem, valaki ajánljon egy jó budapesti nőgyógyászt, a pénz sem számít, csak legalább reményt lássak rá, hogy egyszer vége lesz..

2015. nov. 6. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy nem pont a kerdesre valaszolok, mert ilyen nogyogyaszt nem ismerek en sem. En szamtalan nogyogyasznal voltam (5-6-nal), de egyik sem tudott segiteni a huvelygombamon, ami kb. 4 even at minden honapban legalabb egy hetig kinzott. Volt olyan is, mikor honapokon at el sem mult, a szex, de meg a hetkoznapi elet is borzalmas volt, neha mar duhomben sirtam miatta. Minden orvosilag lehetseges dolgot kiprobaltam... A parom is volt kezelve, bar nekem is azt mondta az orvos, hogy nem kell, de azert beszedte a tablettat. Semmi hatas... A vercukromat is ellenoriztek, mert magas vercukor is okozhatja esetleg. Mar kinomban AIDS tesztet is csinaltattam... Vegul nem mas mulasztotta el, mint hogy talaltam egy olyan munkahelyet, ahol nem stresszeltem magam tovabb, ahogy elotte az egyetemen es az elso munkahelyemen. Azota eltelt mar 7 ev, es nem ujult ki! Tudom, irtad, hogy te nem stresszelsz, ezert bocs, ha hulyesegnek tartod a valaszom, de gondoltam, megosztom a sajat tapasztalatomat.
2015. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1,5 evnyi szenvedes utan engem Ujhazy Andras doki szabaditott meg a gombatol, DE emellett fontos volt megtanulnom kezelni a stresszt es elkezdeni sportolni, mert lelki gondok miatt is remdszeresen kiujulhat!


Ujhazy doki iszonyat kedves, turelmes es alapos, a 11kerben rendel, kimondottam fertozesekre specializalodott. Van honlapja is, most nem ugrik be pontosan, de ha rakeresel, azonnal kidobja. :)


VISZONT: amig lelkileg es fejben nem teszel rendet, illetve nem figyelsz az etkezesedre, addig ne varj csodat. Nekem a valagnyi gyogyszer mellett a candida dieta sokat segitett, mellette mozgassal vezettem le a stresszt.

A parod meg MUSZAJ kezelni, ferfiaknak eleg altalaban annyi, hogy keni minimum egy hetig odalent Canesten vagy Lomexin kremmel vagy boraxos ecsetelovel!

2015. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ha jobban belegondolok, igaz lehet a stresszes életmód is, jogi egyetemre járok, gyakran van miért "izgulni", de megpróbálok nyugodtabban állni a dolgokhoz. Néhány hete elkezdtem rendszeresen mozogni, remélem az is segíteni fog, ezentúl akkor igyekszem az étkezésre is jobban odafigyelni, ill. már foglaltam is időpontot Ujházy doktor úrhoz. Még egyszer köszönöm, hogy segítettetek! :)
2015. nov. 11. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!