Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a mellem?

Miért fáj a mellem?

Figyelt kérdés

vannak olyan időszakok,mikor előjön ez a bizonyos ,,fájás,,

van úgy,hogy kb 2 hétig fáj,2 hétig semmi,és így tovább...

nemtudok hason aludni,mert ha ráfekszek fáj. de nem annyira,csak egyy kicsit. egyébként május körül vásároltam melltartót,nemvolt nagy mellem,azóta nőtt..

nah szóval a kérdés..:D azért fáj mert nő? am a menzesznek köze van a mellnövéshez? mert nekem nincs meg és nő...14L



2015. jan. 9. 18:57
 1/2 anonim válasza:

Szia!

A menzesz miatt fájhat, vagy érzékeny lehet a melled, illetve megduzzadhat, de a növekedéséhez nincs köze. Az inkább annak tudható be, hogy még fejlődik a tested. Ha még nem menstruálsz, akkor is normális lehet a fájdalom, mert valószínű, hogy lassan "nagylány" leszel.


19/L

2015. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen a növekedéstől fájhat. És igen szokott menzeszkor is fájni a mell néhány embernek. Nekem sajnos szinte minden nap szokott fájni, mert nő is és amikor megvan akkor is szokott fájni. Ha több kérdésed van nyugodtan írhatsz privátban. :) 16/l
2015. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!