Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az, hogy menstruáció...

Normális az, hogy menstruáció előtt kb.2 kosárméretet nő a mellem? 16/L

Figyelt kérdés
Egyébként ez mindig is így volt nálam, tehát a menzesz előtt kb. 5-6 órával mindig megnőttek a melleim, volt, hogy 2 vagy 3 kosárméretet is nőttek. Egy pólóm pl. emiatt szakadt szét egyszer. Szerintetek ez normális? (alapból 75A-s melleim vannak) 16/L
2015. jan. 6. 08:33
 1/3 anonim válasza:
75a mell az nagyon kicsi.. kicsit megduzzadnak olyankor az igaz, de nemhiszem hogy nőne egy kosármérettel is..
2015. jan. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De, mindig legalább egy kosármérettel nő. Egyszer volt olyan, hogy megnőttek. Na, mondom, mi a fene, új melltartó kell? Elmentem a boltba, vettem egyet, nézem, 75B. Felvettem, és pontosan illeszkedett bele. Na mondom ezt hogy csináltam. :D Aztán kb. délután ötkor megjött, utána kb. hat körül már éreztem, hogy valami nincs rendben ott. Megnéztem, kicsit összement. Nem foglalkoztam vele. Aztán fürdés előtt vettem észre, hogy teljesen összement az eredeti méretére. De legalább van egy melltartóm vészhelyzet esetére :DD
2015. jan. 6. 09:06
 3/3 anonim válasza:
hát ilyenről még nem hallottam:D:D de biztos, hogy nincs olyan hogy megnő egy mérettel aztán visszamegy. kicsit megduzzad ezért hiheted azt hogy egy kosárméretet nő, de amit írsz az hülyeség :D
2015. jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!