Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtti szédülés...

Menstruáció előtti szédülés és éjszakai izzadás?! Másnak szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés
Pont ma kellene majd megjönnie, de 3 napja olyan furán érzem magam. Nem konkrét szédülésnek nevezném, hanem mikor az ember be van kábulva és szédeleg... vagy mint aki be van állva. Fáradt vagyok és ha állok vagy megyek akkor csak szédelgek össze-vissza mint akinek alacsony a vérnyomása.(de megmértem és normális) emelett szintén 3 napja éjszakánként olyan erősan izzadok, hogy ömlik rólam a víz mikor felébrdek.. Talán már régebben is tapasztaltam hasonlót. A pajzsmirigyemmel nincsen probléma. Van akinek szoktak hasonló tünetei lenni menstruáció előtt?
2015. jan. 10. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szédülős vagyok előtte, sőt néha alatta is. Sápadt, kóválygó, gyengeség érzet stb. Nekem csak 30 után erősödtek ezek a tünetek, régen max kicsit lehangolt voltam előtte, most pedig az általad leírt tünetekkel küzdök én is:( lelkiállapot, jó kondi, helyes táplálkozás szerintem javíthat. Én most kicsit le vagyok pukkanva minden téren, a frontok is nagyon megviselnek a a mentruáción kívül.
2015. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Jó lelkiállapot
2015. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tesztet csinalj, ha nem jon meg.
2015. jan. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mostanába elég stresszes időszakon vagyok túl.. nem igazán figyeltem oda a helyes étkezésre vagy mozgásra. De az idegesség annál inkább szerepet játszott a hétköznapjaimban mostanság. Lehetség, hogy ennek is betudható.. sajnos én is elég frontérzékeyny vagyok, szóval szerintem még ez is rátesz..
2015. jan. 10. 12:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nagyban befolyásolják. ha jó az általános erőnléted, mozogsz, és jó kedved van, sokkal könnyebben vesz minden akadályt a szervezet! Én ezt tapasztalom magamon. Képzeld, én már félidőben is tapasztalom ugyanezeket a tüneteket, sőt hasmenést isna és ez a mostani időjárás... Ezt a hőingadozást nekem még szoknom kell...
2015. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igyál egy kis meleg kamilla teát
2015. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!