Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a hüvelyemben?

Mi lehet a hüvelyemben?

Figyelt kérdés
Tegnap mikor ujjaztam magam, észrevettem, hogy mintha lenne egy "búb" a hüvelyemben. Nem az a normális, redőszerű, ami nyugalmi állapotban van. Ezen feszes a bőr, és izgalmi-nyugalmi állapotban is egyaránt olyan. Még szűz vagyok. Mi lehet ez? Persze, megyek nőgyógyászhoz, de 1,5 hónap múlva van időpontom... jó lenne tudni, mi lehet az. Légyszives csak normális válaszokat írjatok!
2010. febr. 6. 10:44
 1/5 A kérdező kommentje:
olvastam korábbi kérdéseket. a méhszáj hol helyezkedik el? képet is linkelhettek! Ja, és ez a "búb" a hüvely "oldalfalán" helyezkedik el.
2010. febr. 6. 10:47
 2/5 anonim válasza:
Foggalmam sincs mi lehet ez:/
2010. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes, megtaláltad valamelyik columna rugarumodat (a hüvely elülső és hátulsó falán is húzódik egy-egy). Az uterus nyílását itt tekintheted meg: [link]
2010. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ezzel télleg érdemes nőgyógyászhoz menni....:D
2010. febr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a méhszáj, ciklustől függően hol jobban, hol kevésbé érezhető. Teljesen normális.
2010. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!