Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj az alhasam egész nap és...

Orsyi kérdése:

Fáj az alhasam egész nap és ha elmegyek pisilni akkor ott csíp és nagyon kellemetlen érzés ráadásul nagyon sötét szinű is. Ilyenkor mi lehet a baj? Orvoshoz fordujak?

Figyelt kérdés

2015. jan. 10. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Naná, vigyél reggeli első vizeletet is, hogy azonnal be tudd adni a laborba. húgyúti fertőzés, húgyhólyaggyulladás, esetleg vesekő is okozhatja. Gyógyszerrel jól gyógyul!
2015. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
felfáztál,igyál meg rengeteg folyadékot(ma még belefér 2 liter),jobb ha orvoshoz mész,de ha nem,akkor cickafarkfűteát igyál,szedj tőzegáfonyát(vény nélkül kapható,1200 Ft kb) és nagyjából ennyit csinálhatsz..ne járkálj mezítláb,ilyesmi..
2015. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És ha nem felfázott? Hanem bakteriális húgyhólyaggyulladása, vagy bármi más amit antibiotikummal KELL kezelni, mert kismedence gyulladás lesz a vége? Egy véleménynek rendben van, de ez a magabiztos kijelentőmód, még pluszba annak sugallásával, hogy nem feltétlenül kell az orvos...
2015. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok sok tea, legalább 3 liter. Vörös áfonya tea, tőzegáfonya kapszula. Mostani a vesét és a húgyhólyagot. Sós meleg ülőfürdő sem ártana
2015. jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írtam,hogy jobb ha orvoshoz megy...egyébként meg tipikus magyar egészségügy,nekem tavaly ugyanez volt,csak fájt a jobb vesemedencém is,alig bírtam koncentrálni bármire,aludni,stb..elmentem vele orvoshoz,semmi mintát nem vizsgáltak,elküldött a fent említett dolgokért a gyógyszertárba és mondta h öltözzek fel rendesen. Lám,meggyógyultam és még élek..vele se fognak mást csinálni,ha épp olyan a doki,amire azért lássuk be,jó nagy esély van. Ha rosszabbul lettem volna,én is visszamegyek,de sikerült kezelni a dolgokat gyógyszerek nélkül is..mi baja lesz,ha megfogadja a tanácsaimat? Ha nem hat,úgyis elmegy orvoshoz,de az eredmények megérkezése is telik annyi időbe,mintha elmenne és hazaküldik ilyen utasítással és ha mégsem ez,akkor visszamegy...ha nem hat amit írtam,akkor elmehet egyből azzal h nem felfázás,mert azt már kezelte. Nem kell mindent halálos betegségként feltüntetni,januárban nem ritka a felfázás.
2015. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszok. Szerintem elmegyek orvoshoz vele.
2015. jan. 10. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!