Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves elmúltam már jóval,...

16 éves elmúltam már jóval, de még 1x se jött meg, vmi hasznos tanács?

Figyelt kérdés
...tavaly voltunk nőgyógyásznál, azt mondta várjak még vele, ennyit mondott csak . A melleim is elég fejletlenek, főleg a bal, ott alig látszik a bimbóm is, amit nem értek (? ). és már évek óta nagyon érzékenyek főleg nyomásra, de akkor iszonyatosan . Mi lehet ezeknek az oka? mit tegyek, elmenjek ujbol orvoshoz? Köszi az értelmes válaszokat .
2015. jan. 11. 19:00
 1/7 anonim válasza:
Én 14 éves voltam, amikor megjött. Édesanyám furcsálta, hogy nem jött meg nekem, és semmi mellem nem volt. Elmentünk orvoshoz, elmentünk ultrahangra és azt mondták hamarosan már megjön, és szedjek sok vitamint. Szedtem is, és úgy is volt. Rá 2-3 hónapra meg is jött. A mellem is megnőtt és megnyugodtam. Tehát keress fel újra egy orvost.
2015. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mennék újból és kicsikarnék belőle valami értelmes választ, mert az nem válasz, hogy majd később foglalkozik veled, csak éppen nem tudjuk mikor.
2015. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

szerintem is keress egy új orvost,mert ez nem normális hogy nem foglalkozik veled.

hidd el ha lehetne akkor szivesen cserélnék veled mellet ( 80A) mert nekem meg kisebb kellene :D

12/L

2015. jan. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el háziorvoshoz és kérj beutalót endokrinológushoz kivizsgálásra. Szedj Dvitamint.
2015. jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17 éves kor után szoktak foglalkozni csak igazán ezzel.
2015. jan. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17,18 éves korra kellene megjönnie, addig még lehet természetes is valóban.
2015. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
na megjött ?
2015. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!