Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy nő fel van fázva, az...

Ha egy nő fel van fázva, az nemi betegségnek számít?

Figyelt kérdés

Egy lány ismerősöm mesélte, hogy régebben huzamosabb ideig állt mezítláb a hideg kövön és azóta gyakrabban kell pisilnie. Szóval ha ez a lány lefekszik egy pasival, akkor a pasi elkaphat tőle valami nemi betegséget?

Tehát a felfázásból megtelepedhetnek virusok a nemiszerven?



2015. jan. 12. 01:50
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2015. jan. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem számít nemi betegségnek. A "megfázás" kórokozói a vírusok, esetleg baktériumok általában cseppfertőzéssel terjednek. Természetesen elkaphatod a párodtól, de ehhez nem szükséges lefükdnötök.
2015. jan. 12. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fordítva jellemzőbb. Tehát egy felfázásos pasitól (akinek ez semmilyen tünettel nem jár, mert csak megtelepedtek nála) aktus közben simán elkaphatja egy lány és az fájdalmasabb is, mint a sima. Nekem egyszer sikerült az extől, senkinek nem kívánom... Nem csak simán fájt a gyakori pisilés hanem olyan volt mintha a végén valaki jól megszorongatta volna a méhem és utána méhszájon vágott volna. Rendesen rettegtem wc-re menni. 1 hét antibiotikum és önkínzás (4 liter tea naponta...) után elmúlt, de elküldtem a srácot is kivizsgálásra, mert kb rögtön visszafertőzött így egyértelmű volt, hogy tőle van, és tényleg tőle volt. De neki semmilyen tünete nem volt, nem fájt, nem járt gyakrabban, de kimutatható volt, hogy bizony ott van a fertőzés.


De egyébként egy pasi egy lánytól szerintem max úgy kaphatja el ha a lány kimegy pisilni, nem törli meg rendesen és a srác odadörzsöli magát, sima szex során nem fertőz szerintem, de azért ezt nem mondanám 100 %-ra.

2015. jan. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem
2015. jan. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem i betegség.
2015. jan. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!