Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmehetek a kozmetikusomhoz...

Elmehetek a kozmetikusomhoz intim gyantára műtét előtt pár nappal?

Figyelt kérdés
Életem első műtétje lesz. Has vagy comb tájékon. Előtte biztosan leborotválnák gondolom. Szabad előtte mondjuk 3-4 nappal legyantáztatnom?

2015. jan. 12. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha te akarod, igen. De csak azert, h nekik kenyelmesebb legyen, nem mennek. Miert borotvalnak le egyébként?
2015. jan. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mert az utóbbi másfél évben intim gyantával szőrtelenítek odalent, mert a borotvától kicsattogok elég csúnyán meg begyulladnak a szőrtüszőim. :(

Egy ismerősömet is nem rég műtötték a hasánál, és körbe le kellett borotválniuk az orvosoknak, azért gondoltam hogy akkor lekapatom gyantával:)

És pont a hajlat alatt vágnak fel.

2015. jan. 12. 22:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Így megfosztod az élvezettől a műtősfiut....
2015. jan. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg!
2015. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne is mond, nálunk egy vén kéjenc volt a "fodrász". Felejthetetlen volt, és még a szellemességeit is el kellett viselni közben...
2015. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fasza, nagyon megindító..:'D
2015. jan. 14. 15:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el és akkor legalább a fenti borotválási tortúrát elkerülheted.
2015. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az lesz! :)

Köszi a válaszokat!

2015. jan. 15. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!