Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S okozhatja ezt hüvely...

S. O. S okozhatja ezt hüvely tabletta?

Figyelt kérdés
Két hete hüvely gombám volt, canesten huvelytablettat használtam, a három naposat. A tünetek elmúltak, egy hétig minden rendben volt aztán barna folyás jelentkezett ami sűrű és nagyon sötét. A menzeszem két nap múlva kéne hogy meg jöjjön de semmi jelet nem érzek, hogy meg fog jönni. A nőgyógyászom azt mondta okozhatja a tabletta pár napig... De ez már egy hete tart. És nem enyhe. Csak hétfőn tudok orvoshoz menni, segítsetek légyszíves. Mitől lehet?? 20 / L

2015. jan. 15. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem gombád van. A büdös életben nem hallottam még azt, hogy az a tabletta barna folyást okozna... szerintem menj nőgyógyászhoz, és ne ahhoz, aki azt mondta, hogy ez normális...
2015. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!