Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 menstruációm maratt ki...

3 menstruációm maratt ki Mitől? Nem vagyok terhes azt tudom. Szedek Jodid gyógyszert. Lehet, hogy ettől nem jött meg?

Figyelt kérdés

2015. jan. 16. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Irány a doki! Nekem többször is volt ilyenem, mindig tömtek fogigátlóval a végére meg kiderült PCOS vagyok.Ha a jodid-ot pajzsmirigybetegségre szeded akkor az is előfordulhat hogy magától a betegségtől rendszertelen a ciklusod. egy kivizsgálás mindenképp kell!
2015. jan. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És normális, magán nőgyógyászhoz menj. Látod, hogy az 1. válaszolóval is mit csináltak. Rendszertelen ciklust fogamzásgátlóval kezelni műhiba, és az ilyen az nem nevezheti magét orvosnak, hanem sokkal inkább kuruzslónak.
2015. jan. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az 1-es vok. A dokik mentségére szolgáljon nem úgy nézek ki mint a PCOS-ok általában. Nincs elhízás szőrösödés és pattik se. De igen minden eshetőséget figyelembe kellett vna venni. Volt aki egyből tudta mi a szitu, mondjuk mert normálisan megvizsgált :)
2015. jan. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az apukám azt mondja ne menyjek vele nőgyógyászhoz.Egyépként magánnőgyógyászom van.
2015. jan. 16. 09:51
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem meg ha apukád jót akar neked akkor megérti hogy ez így nem normális! A nőgyógyászhoz menni nem öncélú magamutogatás. Igen nagyon kellemetlen szituáció széttárt lábakkal feküdni, de ez is csak egy vizsgálat. Az ember torkába is belenéznek, már bocsánat de ez is egy testrész és egy értelmes orvos nem lát többet mögötte/bele!

Nem értem félt valamitől? Ha szűz vagy akkor úgy vizsgálnak meg! Ennyi!

2015. jan. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt az értelmes doki is lát mást is mögötte, másrészt elég sok az általad nem normálisnak nevezett orvos, sajnos.
2015. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tényleg és akkor szerinted mit csináljon?
2015. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!