Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek rendjén van ez...

Szerintetek rendjén van ez így, hogy nem is csinalt ultrahangot a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
2 hete késik a menstruációm ,közben a petefészkeimnél szúró fájdalmat érzek , a méhem görcsöl egy hete pont úgy mintha meg akarna jönni ..de nem jön. Elmentem a klinikàra nõgyògyàszhoz és megnézett , ujjal megnyomkodott utanna elkuldott a laborba ,hogy adjak vizeletet megnézik ,hogy nem e vagyok terhes ..ha negativ a lelet mehetek haza ha pozitiv menjek vissza. Negativ lett...igy hàt ennyi. Én cisztara gyanakodtam .. ö megtapogatott belülröl es azt mondta rendben van minden nincs semmi bajom. Most õ az ujjàval hogy tudta megàllapitani hogy nincs e valami komoly bajom?? Miert nem kuldott el UH_ra?

2015. jan. 16. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért lehetnek ezek a szúró fájdalmaid, és görcseid, mert meg fog jönni. Ha a következő hónapban rendeződik, akkor nincs semmi baj. Egy jó orvos érzi ha probléma lenne.
2015. jan. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ő az egyik legjobb orvos azért is csodálkoztam ,hogy nem volt valami "alapos" . De hát ha ő azt mondja nincs semmi bajom akkor jolvan :)
2015. jan. 16. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy a legjobb orvos?
2015. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az EGYIK legjobb. Hát sok jó véleményt hallottam már róla. Tesóm nála szült.Nagyon jó szakember mindenki ezt mondja aki ismeri : A debreceni klinikán: Dr.Krasznai Zoárd-ról lenne szó.
2015. jan. 16. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!