Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzasgatlot szedek ho...

Fogamzasgatlot szedek ho kozepen jarok de mar 6napja verzek es nagyon gorcsolok ami eddig nem szokott lenni. Volt mar valaki igy?

Figyelt kérdés
elmentem nogyogyaszhoz nem talalt semmi problemat mondta h szuneteltessek egy hetre es utana uj levelet kezdjek szedni . Amugy mar 2eve szedem. Vedett leszek utana ?? Maximum az valtozott az eletemben h lett baratom es rendszeres lett a szexualis eletem. Volt mar valakinek hasonlo???? Ha abbahagytatok elmult par nap utan a gorcsos verzes ?

2015. jan. 16. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem szedtél olyan gyógyteát, gyógyszert ami csökkenti a hatását? Én is ugyanígy jártam egyszer. Egy éve szedtem a tablettát, aztán sikerült valami gyógyteát meginnom, és egy hónapig véreztem. Utána persze minden visszaállt normálisba.
2015. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fajdalomcsillapitokat igen sajnos eleg migrenes vagyok de azt eddig is kellett neha:/ es te is akkor 7 napos szunetet hagytal es igy is egy honapig ?te is nagyon gorcsoltel ? Koszi a valaszt :)
2015. jan. 17. 08:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem tartottam szünetet, ugyanúgy szedtem tovább. De igen nekem is nagyon görcsölt, olyan volt mint régen, amikor nem szedtem és nagyon fájt a hasam..
2015. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem mar kb 5napja faj :/ nemtudom tartsak e szunetet.
2015. jan. 17. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd végig, aztán amikor meg kell jönnie úgysem szeded, és az új levélnél vissza kellene állnia a rendszernek :)
2015. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!