Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Folytassam a kezelést, vagy szakítsam meg?

Figyelt kérdés

Hüvelyfertőzésre kaptam antibiotikumot hüvelykrém formájában, amit egy aplikátorral kell felhelyeznem 7 egymást követő este. A problémám: az utolsó adag felhelyezésének napján(ma) megjött a menzeszem, viszonylag erős vérzéssel. Ma este is próbáljam meg felhelyezni az utolsó adag krémet, vagy várjam meg míg elmúlik a menstruáció, és csak utána rakjam fel az utolsó adagot?

Köszönöm a válaszokat.

22/L


2010. febr. 7. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a mensid végét.Én ezt csináltam,csak nekem kupózni kellett 10 napig,nekem 2 maradt menstruácio utánra,de megszünt a fertőzésem.Ne aggodj ha már 6ot felhelyeztél nem lesz gond,egyébként a menstruácio amugyis ki"mosná"
2010. febr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor megvárom a végét.
2010. febr. 7. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak hüvelygyógyszerek, amelyeket a menzi alatt is lehet (kell) használni, ha a kúra közben megjön. Ez a tájékoztatóban is benne van, illetőleg a dokitól is rá lehet kérdezni. Bármilyen kúra lényege a rendszeresség. Ha már megszakítottad, a hetediket felesleges 6 nap után használni.
2010. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!