Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyat vettem észre már napok...

Olyat vettem észre már napok ótta zsibog a lábam, meg olyan érzés, mintha hideg, lenne és fáj, nagyon pedig két zokni, van rajtam mi lehetez?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy felfáztál.Nekem is igy van.
2010. febr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És te mentél vele orvoshoz,neked is úgyan az a tüneteid vannak,mit szoktál csinálni kenegetni,érdekes este mikor megfürdök,jobb valamivel a melegviz,jó neki én amúgy is olyan fagyos,fagyok?
2010. febr. 7. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem voltal orvosnál.Volt mikor le feküdtem tévét nézni nagyon fázott a lábam utána el aluttam.Mikor föl keltem már nem fázott.
2010. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos hajlamos vagy érszűkületre. Kend be értágító, melegítő hatású krémekkel, vagy sportkrémmel. És olyan zoknit hordj, ami nem szorítja el az ereket a lábadon.
2010. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van itthon olyan mentolos,kenőcs,majd bekenem velle ha érszükületem ,lesz észrefogom venni vagy mivel jár ,ez apukámnak,is az van de ö még,cukorbeteg, is most is amputálják, neki a labát,ezt lehet örökölni, egy pár napja ,vettem észre amúgy a gerincemmel, is gondok vannak nem kap elég folyadékot, és beszokot csipődeni ?
2010. febr. 7. 19:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem jó a vérkeringésed. Mozogj többet.
2010. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínű a vérkeringésed nem a legjobb.Sportolj rendszeresen az javít rajta.
2010. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!