Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj? Kb. : 1...

Mi lehet a baj? Kb. : 1 hónapja a bal mellem fáj. Nem kifeezetten fájdalom inkább mintha belülről lenne bene levegő vagy valami folyadék.

Figyelt kérdés
Ég, csíp, szúr, csikiz. Főleg, ha mozdulok. Néha kisugárzik a bal karomba és olyankor zsibbad, néha a szivembe szurkál. Annyira félek, hogy valami komoly baj. Nyugtassatok meg, hogy nem. L/21
2015. jan. 20. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes?

Önvizsgálatot szoktál tartani? Ha igen, találtál benne elváltozást is?

2015. jan. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Terhes 100 % nem vagyok.

Elváltozást nem találtam, a háziorvos is ,,megtapizta" és ő se. Voltam ekg-n hátha a szivem, de azzal sincs baj.Mellkasröntgen se mutat semmit.

:( Annyira izgulok rajt.

2015. jan. 20. 11:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor nőgyógyász, aki esetleg kérhet egy hormonvizsgálatot.

Esetleg nem folyik belőle semmi? Menstruációd rendben?

2015. jan. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem folyik. Nem igen menstruálok. Van. hogy hónapokig semmi, van hogy havonta...:( De a nőgyógyász azt mondta, hogy ez nem baj. :(

Lehet szív baj? De azt az ekg mutatta volna nem?

2015. jan. 20. 19:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem csak mammográfia,hanem mell-ultrahang is létezik,az nem olyan fájdalmas,de ultrahanggal sok mindent meg tudnak nézi.Próbáld ki,hátha...
2015. jan. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt mondta a nőgyógyász, hogy nem baj????? TE JÓ ÉG! Hormonzavaros vagy, ez semmi kétség...

Amúgy nekem is baromi rendszertelen ciklusom volt, a rohadt fogamzásgátló totál felborította a rendszert. Persze minden orvos egyből ezt akart felírni, hogy rendbetegye. Mert hogy az az egészséges, ha RENDSZERES a menstruáció.

VÉgül nekem a Lady ciklus tea hozta helyre 3 hónap alatt. Azóta napra pontosan jön meg, már másfél éve! :)

2015. jan. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egy tea mindent rendbe hozott? :O

És hormonzavaros voltál? :o

2015. jan. 27. 11:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, mert 20-90 napos ciklusaim voltak!!! Egy csomó pozitív terhességi tesztem volt, annak ellenére, hogy nem voltam terhes! Rendszeresen produkáltam terhességre utaló jeleket (megduzzadt mell, hányinger...)

És mivel az általam felkeresett orvosok szerint csak fogamzásgátló bogyókkal hozható rendbe a ciklusom, ezért a gyógynövények közt keresgéltem, így találtam meg a növényi hormonokat, a palástfüvet is tartalmazó Lady ciklus teát. Egy magyar nőgyógyász doktornő, Dr. Deli Balogh Ildikó "találmánya". És mivel semmi vesztenivalóm nem volt, így kipróbáltam. :)

[link]

2015. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ez tök jó! :O Köszönöm a segítséget! :)
2015. jan. 28. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!