Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a hüvelyemben?

Mi lehet a hüvelyemben?

Figyelt kérdés

A barátom sokszor panaszkodik arra, hogy olyan mintha legbelül lenne bennem valami, ami nyomja a nemiszervét, orvosnak mondtam már, ultrahangon is voltam régebben, de szerintem nem voltak alaposak, mert semmit nem találtak... Próbáltam kifaggatni a barátom, hogy kb mit érez, csomót, súrolást vagy mit, de nem tudja ennél jobban körül írni. Én semmit nem érzek.

Mi lehet ez?



2015. jan. 21. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
G.-pontod?
2015. jan. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előző barátodé megvan?
2015. jan. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tartom lehetetlennel, de a barátom panaszkodik, hogy fáj neki... Szerintem azt csak úgy érezné, de nem szorítaná őt
2015. jan. 21. 16:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak eléri a méhszájadat? Ha Neked kisebb a hüvelyed, simán lehet...
2015. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az lehetséges, mert nekem is elég furcsa érzésem van közben az alhasamban
2015. jan. 21. 16:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor a méhszájad lesz az. Sajnos azzal nem igazán tudsz semmit csinálni, még jó hogy Neked nem fáj, mondjuk nem értem, a barátodat miért zavarja, mert azért az nem egy annyira kemény dolog...
2015. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem is kellemetlen érzés néha, de nem fáj
2015. jan. 21. 16:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagy rejtély. Ált isk biológia. És ezzel orvoshoz mentél? :D

Csodálkozom, hogy nem vágta rá az orvos. A barátodnak meg mondjad hogy nem kell megküldeni a gyomrodig. Bár nem értem, hogy ha neki is fáj, meg neked is akkor miért tuszkolja még mindig tövig..

2015. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és még a 6-osnak. De, elég kemény, és baromira tud fájni!
2015. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a méhszáj. Ha mélyretolja akkor érzi. De fájni nem kellene.
2015. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!