Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vitamin hiány - Ez még az...

Vitamin hiány - Ez még az Escapelle hatása lehet vagy terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Rég történt már meg a baj (még december közepén), mindig védekezünk már 1 éve biztonsággal), de elszakadt a gumi. Vettem be Escapelle eseményutánit. Amikor kellett rendesen megjött. Sőt közben még egyszer. Amikor menstruáltam nagyon türelmetlen voltam, ideges, szorongtam a semmin is. Nem a tabi miatt, mindig ilyen vagyok, ha megjön, de most sokkal jobban lehetett rajtam érezni. Akkor nagyon kívántam az olyan ételeket, amiben van B-vitamin, szedtem mellette MagneB6-ot is. Ma megint előjött ez. Az eseményutánitól lehet a vitaminhiányom vagy terhes lehetek?

24N



2015. jan. 24. 15:23
 1/5 anonim válasza:
Hát szerintem menj el egy boltba és vegyél egy terhességi tesztet. Abbol tudhatod meg a legbiztosabban.
2015. jan. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 antrax93 válasza:
0%
Valószínűnek tartom hogy abból amit le írtál és megfogalmaztál hosszadalmasan nem hinném hogy ezt az alap tényt nem kéne számba venni amit nem vagyok biztos hogy mindenki felfogott ebből a novellából amit vért izzadva megírtál de szerintem mondom szerintem nem vagyok biztos benne még amíg nem válaszolsz rá de szerintem te nő vagy igaz ?
2015. febr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Miért ne lennék az? -.-

És nem vagyok terhes.

2015. febr. 11. 09:40
 4/5 A kérdező kommentje:

2-es te sem tudtál értelmesen válaszolni, az sokkal inkább zagyvaság, amit írtál.

Jól esik, amikor az ember segítséget akar kérni és segítség helyett leh.lyézik. -.-

2015. febr. 11. 09:42
 5/5 antrax93 válasza:
0%
ez csak a személyes véleményem volt attol hogy nem tetszik nem kell lehurrogni.
2015. febr. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!