Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba fertőzés tünetei...

Hüvelygomba fertőzés tünetei hogy csillapíthatók?

Figyelt kérdés
Kaptam antibiotikumot a húgyúti fertőzésemre, erre mellékhatásként most kaptam egy hüvelygomba fertőzést (lehet az előző betegséget jobban szerettem...). Holnap délután megyek dokihoz de addig suliba kell mennem. Elképesztően viszket és egy helyben kell majd ülnöm bent 7 órát amit nagyon nehéz lesz kibírni emiatt. Valami tipp hogy ne kelljen vakaróznom és fészkelődnöm non-stop?
2015. jan. 26. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Canesten combit kellene használnod és 2 nap alatt elmúlna tőle orvos nélkül is.
2015. jan. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Canesten kombit én is ajánlom. Vény nélkül kiváltható gyógyszertárban és elég gyorsan hat.
2015. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Canesten combi a legjobb megoldás, a krém enyhíti a viszketést azonnal. Emellett csökkentsd az étrendedben a cukrot, mert a gombák szeretik a szénhidrátot, és jobban szaporodnak a szervezetben ha sok szénhidrátot fogyasztasz, és egyél minden nap élőflórás kefírt vagy joghurtot.
2015. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na, túléltem a napot, Betadine hüvelykúpot ajánlott a doki szóval azt vettem.
2015. jan. 26. 19:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a doki mit mond, holnap veszek krémet..... Azt hiszem a szomszéd nem hallotta a visítást de bakker, ha választhatnék a következő kúp és még egy piercing között, inkább telelyukasztom magam.
2015. jan. 26. 20:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szóltam, a krém is feldugós, ez húzós lesz....
2015. jan. 26. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!