Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz, hogy a pigmentációval...

Igaz, hogy a pigmentációval kapcsolatos jelenségek (pl. Sok anyajegy, májfolt stb. ) szőrösebb intim résszel jár együtt nők esetében?

Figyelt kérdés
Azt mondja egy lány, hogy neki nagyon sűrű a punci szőrzete és ennek köze van ahhoz, hogy rengeteg anyajegye van.

2015. jan. 26. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is elég sok anyajegyem van,de nem vagyok szőrös tipus.
2015. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az hogy egy nő mennyire szőrös, akár az intim részen, az ma attól függ, hogy mennyire szőrteleníti magát.


De úgy alapban jellemzően a sötétbarna, fekete hajú nőknek erősebb a szőrzete, viszont az ő bőrük szokott tisztább lenni. A világosszőke, de főleg a vörös hajú nőkön több a pigmentációs eltérés, viszont kevésbé szőrösek.

2015. jan. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed meg még egyszer?
2015. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem értem. Egyszer kérdeztem csak részleteztem
2015. jan. 26. 12:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sok anyajegyem van és elég szőrös is vagyok lány létemre :/ Viszont nővéremnek van egy csomó májfoltja meg szeplős is meg minden, mégis tök szőrtelen ._. Szóval szerintem nem függ össze a kettő.
2015. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!