Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg az a szép/tökéletes...

Tényleg az a szép/tökéletes nő, akinek a testén nincs semmilyen "hiba"? Májfolt, anyajegy, stb.

Figyelt kérdés
Szerintem nincs is olyan, hogy tökéletes. Mindenkin vannak szépség "hibák". Van aki hibának,de van aki szexepilnek hívja. És maga a szó, hogy tökéletes, az mindenkinek mást jelent. Vagy ez nem így van?
2011. jún. 28. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban egy kutya megharapta az arcom, és a szemem alatt még mindig látszik egy kicsit a nyoma. Érdekes, hogy eddig kb 5 pasi jegyezte meg, hogy milyen szexi ott az a kis heg....:) Nem értettem mi ebben a jó, de ha nekik tetszik. Volt egy olyan srác, akinek még a karomon lévő nagyobb forradás is tetszett. Az egy oltás helye, amit sajnos elfertőződött. Lehet ez valami újabb perverzió, hogy a pasiknak be jönnek a hegek....:)
2011. jún. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát nekem pl szemöldökömön van egy szemölcs a szemöldökömön...eléggé látszik azért...a szemem alatt van két kicsi heg...nem mondom h látszik de ja...a mellemen is van anyajegy...a hasamon is...kiálló anyajegyek...pattanás utáni foltjaim is vannak...szemüveges vagyok...a popsim igaz hogy full kerek, de feszesebb is lehetne.... hmmmm...mivan még..ja a combom is lehetne feszesebb..jaaa...a mellem mint olyan szinte nem is létezik...A kosaras melltartot hordok...biztos van más hibám is még...de le nem tudom vakarni magamról a pasikat...nincs nap h ne kapjak ezer bokot és ezer ajánlatot..és nem csak looserektől...és bombanőnek tartanak...nembaj...így van jól...ami nekem hiba másnak nem az;) igaz...az anyajegyet és társait én se tartom hibának:D...

22L

2011. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jaaa és az orrom is nagy sztem:D:D:D
2011. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sőt..ha ugy vesszük...én pl imádtam volt barátomon a szeplőket...itt ott az anyajegyeket...egy kis dudort a vállán...azt hogy nem full izmos, hanem vékony testalkatu (na nem emo vagy vmi nőutánzat:D)...hogy amugy nem volt tökéletes arca, de sármja az nagyon...valahogy igy lehetnek a pasik is:D

22L

2011. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a szeplő nem "hiba", mert igazán aranyos tud lenni egy lányon. Én is szeplős vagyok és nagyon szeretem. :) 16/L
2017. jan. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!