Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » C vitamint és fogamzásgátlót...

C vitamint és fogamzásgátlót is szedő nők! Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, és el szeretnék kezdeni C vitamint szedni napi rendszerességgel. 1000 mg-os van itthon, viszont sok helyen olvasom hogy a vitamin gyengítheti a gyógyszert...amit nagyon nem szeretnék. Van valakinek tapasztalata? Ja, és van a vitaminban 25 mg csipkebogyókivonat.

2015. jan. 27. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a betegtájékoztatón nincs rajta, hogy nem szabadna, akkor nyugodtan szedd.
2015. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a tájékoztato nem tiltja akkor szedheted
2015. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mivel már nem most vettuk a vitamint nincs hozzá semmi tájékoztató, a gyógyszerében nincs róla említés :/
2015. jan. 27. 21:21
 4/10 anonim ***** válasza:

A gugli a barátod.

Vagy a nevét sem tudod annak, amit szedsz?

2015. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, miket találnak még ki a gyógyszergyárak a C vitamin szedés ellen. Ugyanis az nekik nagyon nem jó üzlet, ha senki se lesz beteg.
2015. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlódnak a betegtájékoztatóját nézd meg! Egyébként abszolút egyetértek, nekem a saját orvosom kérdezte meg, hogy minek szedek annyi C-vitamint egy nap? :) vicces...mondjuk azért, hogy erősítsem az immundrendszerem, és ne legyek soha életemben beteg, és jó legyen a közérzetem?! á, hülyeség :)
2015. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De tudom a nevét, es javitsatok ki ha tévedek, de a C vitamin az C vitamin, nem hiszem hogy sok különbség van köztük. Én csak velemenyeket/tapasztalatokat szeretnék, mivel nem szeretnék leányanya lenni
2015. jan. 27. 21:34
 8/10 A kérdező kommentje:
Értettem, de amint írtam nincs rá utalás. Se arra hogy gyengiti se arra hogy nem
2015. jan. 27. 21:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudják beleírni, hogy mi az ami nem gyengíti, mert kicsit hosszú lenne a lista. :D Ha egyszer egy nő már terhes lett volna emiatt (vagy csak a gyanúja felmerült) akkor biztos hogy benne lenne, szóval ne aggódj. Én eddig a C-vitaminnal kapcsoltban annyit hallottam, hogy csökkenti a vérzés mértékét, de a gyógyszerre biztos nem hat (a nagy részét amúgy is kipisiled, a többit meg az ételeken keresztül is beviszed a szervezetedbe). :)
2015. jan. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. jan. 28. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!