Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha fogamzásgátlót kezdek el...

Ha fogamzásgátlót kezdek el szedni akkor megáll a hajhullásom? 5 hónapja szültem és durván hullik a hajam. Már szedek hajra való vitamint, használok bánfi sampont, hajszeszt, ricinus olajat.3,5 hónapig szoptattam.

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló nem hat a hajra... A legtöbb terhes nőnek nem hullik a haja, ellenben a szülés után sokkal többet veszít el. Aggódni akkor kell, ha foltokban, vagy csomókban hullik.
2011. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egy foltban elől már elég ritka, és szinte egy egész tincs kijön hajmosáskor
2011. júl. 15. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor orvoshoz kell menned. Leggyakrabban rossz fog, tünetmentes gyulladt mandula szokott az ok lenni
2011. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia. nekem is ez volt a problémám, azzal a kivétellel hogy nekem elől egy 20 ft-os nagyságban teljesen kihullott. kiderült hogy kórosan alacsony volt a vasam. 3-4 hónapos vas kúra helyrehozta.
2011. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia


nyugi nekem is extrém hullik a hajam szülés után csak nekem 3 hónaposak voltak amikor elkezdte meg sem áll addig míg nem cserélődik ki teljesen

most két féle hajam van egy kb 2cm és a rendes hosszúsága ami 10cm hát eléggé viccesen nézek ki :-))) most fél éves a legkisebb

2011. júl. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja és semmi nem segített h megállítsa mivel a fodrászom mondta h terhesség alatt nem hullott és azért cserélődik most amúgy hormonális dolog
2011. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Elmegyek vérvételre, hátha nekem is a vasammal van gond. Ha nem akkor biztos hormonális dolog. Terhesség alatt magasabb az ösztrogén a szervezetben, és utána ahogy csökken el kezd kihullani a haj. Ezért gondoltam, hogy a fogamzásgátlóban lévő ösztrogén esetleg megállíthatja. Persze lehet, hogy abban nagyon minimális mennyiségben van. És persze lehet, hogy nem ez az oka, de már nagyon zavar, és tartok tőle, kopasz foltjaim lesznek.
2011. júl. 16. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!