Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha 167 cm vagyok és 50 kiló...

Ha 167 cm vagyok és 50 kiló az normális? Úgyértem nem vagyok túl kövér?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább sovány vagy!
2015. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Rengetegszer el lett mar magyarazva, hogy nem az a lenyeg hany kilo vagy, hanem hogy hogy nezel ki. Az en 180 centimhez 94 kilo vagyok, es nem vagyok kover egyaltalan. No persze, most mondhatjatok, hogy 180 centi es 94 kilo, es nem kover, tuti kamu, hat igen, aki nem csinal sosem semmit, nem sportol egyaltalan, annak ez az arany egyenlo a koverseggel. Ezert irom, hogy lehet akar 60 kilo is, ha formas a test, nem igazan szamit a suly, egy bizonyos hatarig.
2015. jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem normális, még úgy 6-7 elférne rajtad. Rémesen nézhetsz ki.
2015. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Először is, akármilyen alakod van, biztos, hogy nem nézel ki rémesen!!!

Átlagosan úgy számolják, hogy (magasságod)-110=(ideális súlyod. Ehhez még lehet számolni +/-5 kilót, csontozat miatt. Természetesen van olyan ember akinél ez nem teljesen tükrözi a valóságot, meg nem árt itt az életkort, nemet is tudni. De te a magasságodhoz képest biztosan vékony vagy.

2015. jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es, én 167/50-nel mehettem volna haláltábori statisztának, a csípőm, a bordáim kiálltak, már alig volt mellem, az arcom beesve.
2015. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Viccelsz? Én 12 (pár nap múlva 13) éves létemre 156 centi és kereken 50 kiló vagyok.
2017. júl. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!